Teribear

KDO JE TERIBEAR?

TERIBEAR je „méďa hrdina“ a současně hlavní symbol stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Symbol médi v sobě vhodně spojuje dětskou tématiku se současným módním trendem. Jméno TERIBEAR pak vzniklo hravou kombinací dvou jmen teddy bear /anglický název pro plyšového medvídka/ a Tereza, podle patronky nadace. TERIBEAR je kultovní projekt oblíbený nejen veřejností, ale i médii. Potvrdil, že inovativní přístup k charitě a CSR má svůj smysl a je efektivní.

CO JE CÍLEM PROJEKTU?

Cílem projektu je inovativním způsobem podpořit dobrou věc. Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátní kolekce, TERIBEAR 2012.

V České republice je TERIBEAR doposud ojedinělým projektem typu cause related marketingu. Stejně jako v předešlých letech bude TERIBEAR i v budoucnosti kontinuálně cíleně podporovat náhradní rodinnou péči a profesionalizaci pěstounských rodin, což je primárním cílem projektu od počátku jeho vzniku.

Koupí těchto dárků přispíváte na pomoc opuštěným dětem. Pevně stanovený příspěvek z ceny výrobku putuje na konto Nadace Terezy Maxové dětem.

Ke každému dárku je přibalena skládanka, kde je zobrazena celá kolekce, výše příspěvku pro nadaci za 1 dárek a popis činnosti nadace. Na vývoji této kolekce se podílel Vladimír Žák, držitel ocenění Objev roku 2008 Grand Czech Design.

Tyto dárky z kolekce TERIBEAR udělají radost nejen obdarovaným, ale zprostředkovaně i dětem, kterým pomáhá Nadace Terezy Maxové dětem. Udělejte radost hned 2×.

www.teribear.cz
www.terezamaxovadetem.cz